• 2% RUAH pre školu

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám opäť skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane! Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

• Organizácia a povinnosti od 8.02.2021!

Od 8.2.2021 sa začína prezenčné vyučovanie pre žiakov l. – 4. ročníka.

Podmienka nástupu do školy:

l. Podpísané Čestné vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti MŠ a ZŠ v Edupage.

2. Dve rúška pre dieťa.

Organizácia od 8.-12.2021:

Pondelok 7.35- 11.10

Utorok 7.35- 11.30

• Vianočné prázdniny

Na základe rozhodnutia ministra školstva zo dňa 11. decembra 2020 Vám oznamujeme, že vianočné prázdniny budú trvať od 21 .12. do 8.1.2021 vrátane.

• Školské kolo Pytagoriády

Dňa 9. decembra riešili žiaci 3. a 4. ročníka školské kolo Pytagoriády. Žiaci 5. až 8.ročníka riešili 10. decembra online prostredníctvom Edu page.

3. r. – Oliver Vojtas – 12 bodov +3 body=15 bodov – úspešný riešiteľ

Andrej Blaschke – 11 bodov – ÚR

Matej Kostka – 9 bodov

Oznam

o zákaze vstupu do budovy

a o výnimkách zo zákazu vstupu do objektu

podľa § 3 vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 16/2020, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k režimu vstupu osôb do priestorov prevádzok a priestorov zamestnávateľa

• Dištančné vzdelávanie 5.-9. ročníka

Od 26.10.2020 do 27.11.2020 budú žiaci 5.-9. ročníka vzdelávaní dištančne/online.

Plán pre žiaka

1. Komunikácia

Žiak komunikuje o všetkom s vyučujúcim (problém s pripojením, nepochopenie učiva, neúčasť na online). Na konzultácie sú vyučujúci k dispozícii online do 13.00.

2. Rozvrh

Každý žiak dostane rozvrh do Edupage. Online vyučovanie začína 7.35. Medzi hodinami sú prestávky. Tie využije žiak na prípravu alebo hygienické potreby.

• Obnovenie prevádzky

Riaditeľka školy na základe usmernenia a odporúčania RÚVZ v Banskej Bystrici a v súlade s Manuálom opatrení pre základné školy a školské zariadenia

obnovuje

štandardný proces v materskej škole, ŠKD a v školskej jedálni od 26.10.2020.

• Prerušenie prevádzky

p r e r u š u j e

štandardný výchovno-vzdelávací proces v materskej škole, školskom klube a prevádzku školskej jedálne od 19.10.2020 do odvolania z organizačných dôvodov súvisiacich s prevenciou šírenia ochorenia COVID-19 a z dôvodu potvrdeného prípadu ochorenia COVID-19 .

• Prosba-sledovanie EDUPAGE

Prosíme Vás, aby ste sledovali EDUPAGE!

Očakávame od Vás potvrdenie správy o prečítaní, aby sme oznamy neposielali opakovane každému!

• Olympiáda SJL

Výsledky olympiády:

1. miesto - Karolína Adameková -9.tr.

2. miesto - Sofia Goceliaková - 8. tr.

3. miesto - Iveta Ďurišová a Kevin Vraniak - 8. tr.

Blahoželáme!

• Zrušenie darovania krvi!

Milí rodičia a darcovia krvi,

oznamujeme Vám, že na základe nariadenia RÚVZ od 1. októbra 2020 sa rušia všetky mobilné odbery krvi.

Avízovaný odber v našej škole 5. 10. 2020 sa RUŠÍ!

Darovať krv môžete v ,,kamennej" transfúznej stanici v Banskej Bystrici, každý deň do 14.00 okrem utorka, kedy je odber až do 16.00.

• Darovanie krvi

Vážení rodičia, priatelia školy a milí občania,

dňa 5. októbra 2020 (pondelok) v čase od 7:30 - 10:00 uskutoční NTS Banská Bystrica v našej škole výjazdový odber krvi.

Darca si prinesie OP, naraňajkuje sa a dodrží pitný režim.

Dodržiavate základné preventívne opatrenia: ROR

1. Vstup len s rúškom,

ZBER PAPIERA

Od 28.-30. septembra 2020 prebieha na školskom dvore za budovou 2. stupňa v čase od 13:30 -16:00 hodiny zber papiera.

Papier je potrebné zviazať, alebo zabaliť do krabice.

Kartóny sa nezbierajú!

Ďakujeme!

• Pokyny k úhrade poplatkov za ŠKD

Za pobyt dieťaťa v školskom klube detí prispieva zákonný zástupca na čiastočnú úhradu nákladov školského klubu detí mesačne na jedno dieťa 5.- €.

Príspevok sa uhrádza:

a)bezhotovostne cez internetbanking na účet č.: SK31 5600 0000 0021 5363 0002 vedený v Prima banka Slovensko, a.s., do informácie pre príjemcu uveďte meno a priezvisko dieťaťa ( prípadne skratku ŠKD).

• Organizácia vyučovania do 14.9.2020

Milí rodičia a žiaci,

organizácia vyučovania do 14.9.2020 bude nasledovná:

Všetci žiaci majú začiatok vyučovania o 7.35.

Škola bude otvorená od 7.00-7. 35.

Následne sa škola uzamkne!

Rodičia do priestorov školy nevchádzajú. Čakajú pred vstupom do školy, kde dodržujú opatrenia.

Každé dieťa bude mať 2 rúška, hygienické vreckovky, po prípade dezinfekčný gel. Jedno rúško si ponechá vo svojej skrinke.

• Slávnostné otvorenie šk. roka 2020/21

Milí rodičia, žiaci,

oznamujeme Vám, že slávnostné otvorenie šk. roka 2020/21 bude 2. septembra 2020 o 9.00 na školskom dvore.

Prváci si prinesú so sebou aj školské aktovky.

Podmienky zabezpečenia preventívnych opatrení:

1. Každý musí mať rúško!

2. Všeci dodržia rozostupy a budú sa správať podľa pokynov vyučujúcich!

• Prihlasovanie na stravovanie!

Číslo účtu ŠJ : SK62 5600 0000 0021 5363 4003

1.Jednorazový príkaz 30,00 € v auguste platia len deti MŠ predškoláci a žiaci ZŠ.

Deti MŠ 2/5rokov jednorazový príkaz neplatia

Nedeľa 28. 4. 2024